19:00, 09 листопада 2023

Луцькі рятувальники тренувались гасити пожежі у висотках і рятувати людей з них

Начальник ОВА Юрій Погуляйко оглянув як відбувались навчання фахівців підрозділів служби 101, під час яких відпрацювали порядок рятування людей з висотних будівель у випадку пожежі, рятування людей з-під завалів будівельних конструкцій у випадку вибуху та рятування людей з ям за допомогою спеціального обладнання.

Про це йдеться на сайті Волинської ОВА.

Також тренувались гасити пожежі спеціальними сучасними пристроями, що подає воду навіть через металеві конструкції під надзвичайно високим тиском.

Загалом від ДСНС області у навчаннях взяли участь понад півсотні рятувальників.

Учасники навчань продемонстровали роботу портативно-автономного апарату для виконання екстрених завдань із різання та свердління усіх типів металу та залізобетону з метою проведення операцій захисту та порятунку в кризових ситуаціях, а також можливості спеціального обладнання щодо пошуку людей під завалами, очистки води для технічних та побутових потреб.

Окрім цього, залучали також підрозділи піротехнічної служби, оперативно-координаційний центр, сектор управління безпілотними літальними засобами, розгорнуто пересувний пункт управління надзвичайними ситуаціями із можливістю роботи керівного складу та фахівців цивільного захисту з числа мобільної оперативної групи. Участь в навчаннях взяли співробітники поліції, чергові бригади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: