20:02, 12 листопада 2023

Луцькі муніципали звинувачують керівництво АС № 1 у не дотриманні благоустрою на території автостанції

Муніципали заявили, що, незважаючи на тисячі відвідувачів щодня, адміністрацію АС № 1, що на вулиці Конякіна, 39 у Луцьку, взагалі не хвилює жахливий стан території.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

«Гори сміття біля контейнерів, лавки  та урни, які перебувають у неналежному стані – все це спостерігають відвідувачі та перехожі.

Інспектор відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав приписи відповідальній особі за порушення п.п. 3.1.4, 2.5.2.2 та 2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька та зобов’язав здійснити прибирання сміття біля контейнерів, провести фарбування урн та лавок.

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою міста Луцька, керівники підприємств, установ, організацій, фізичні особи-підприємці, власники садиб несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою на власних, прилеглих та закріплених територіях!

У разі невиконання умов приписів, на відповідальну особу складуть протоколи про адміністративні правопорушення згідно зі ст. 152 КУпАП.

Бездіяльність у питанні дотримання Правил благоустрою міста Луцька, не тільки завдає незручностей жителям та гостям міста, але й зменшує туристичну привабливість загалом.

Якщо Вам відомі факти порушень Правил благоустрою міста Луцька, просимо телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679, 066 102 1 102 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: