14:32, 05 Червня 2023

Луцькі муніципали та поліція працюватимуть щодо наведення громадського порядку на автостанції № 1

На ситуацію з безхатьками та особами ромської національності, які займаються жебрацтвом на території автостанції № 1, звернув увагу під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук. Він наголосив, що гості та лучани, які користуються послугами автовокзалу, скаржаться що не можуть спокійно і безпечно перебувати там, здійснювати посадку-висадку в автобуси, через вищезазначених осіб.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ігор Поліщук закликав працівників департаменту муніципальної варти та поліції навести лад на автостанції. Він зауважив, що попередньо уже проводили відповідні відпрацювання і пасажири могли себе спокійно почувати. Нині негативна ситуація повторюється.

Також міський голова закликав навести лад зі стихійною торгівлею на території автостанції № 1. За його словами, громадяни торгують фактично на дорозі, якою їздять автобуси. Це ненормально, адже продукти лежать просто на землі, на них летить пил з-під коліс автотранспорту та вихлопні гази. Поруч є ринок, де люди можуть спокійно і безпечно продавати свою продукцію.

Незадовільний стан вбиральні на автовокзалі. Міський голова доручив директору департаменту економічної політики Борису Смалю звернутися до керівництва ПрАТ “Волинське обласне підприємство автобусних станцій” щодо ремонту туалету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: