12:11, 04 Вересня 2022

Луцькі муніципали продовжують притягувати до відповідальності водіїв на авторинку

Інспектори з паркування департаменту муніципальної варти Луцької міської ради спільно з Управлінням патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції, продовжують проведення роботи з притягнення до адміністративної відповідальності водіїв транспортних засобів, які порушують правила дорожнього руху на вулицях Єршова, Карбишева та Індустріальній.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Значна частина власників автівок, які приїжджають на Луцький авторинок паркуються за його межами, порушують при цьому ряд вимог Правил дорожнього руху, зокрема зупиняються на перехресті, виїздах з прилеглої території, пішохідних переходах та в зоні дії дорожнього знаку «Зупинку заборонено».

Таке паркування спричиняє затори, ускладнює рух тролейбусів та іншого громадського транспорту, створює незручності пішоходам та мешканцям, які проживають поруч.

Лише за вчора інспектори з паркування винесли 162 Повідомлення, а в подальшому Постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів зафіксованих в режимі фотозйомки (відеозапису).

Додатково повідомляємо:

порушення правил зупинки, стоянки – ч. 1 ст. 122 КУпАП – штраф 340 грн;

порушення правил зупинки стоянки, що створює перешкоду для інших учасників руху – ч.3 ст. 122 КУпАП – штраф 680 грн;

Поважайте себе та інших учасників дорожнього руху!

Цю роботу продовжать», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: