10:11, 22 листопада 2022

Луцькі муніципали повідомили про новий спосіб боротьби з незаконною рекламою

На базі департаменту муніципальної варти Луцької міської ради працює програма автодозвону «Дзвінок». Її зміст полягатиме у тому, що громадянам, які порушили Правила благоустрою міста Луцька та незаконно розмістили рекламну продукцію у невідведених для цього місцях, на постійній основі здійснюються дзвінки на номера телефонів, які вони вказують на оголошеннях.

Про це повідомляє у «Фейсбук» департамент муніципальної варти Луцької міськради.

«Це відбуватиметься доти, доки громадяни самостійно не усунуть правопорушення, шляхом очищення своїх інформаційно-рекламних повідомлень та не будуть покарані адміністративним протоколом. Для детальнішої інформації, що потрібно зробити аби дзвінки припинилися – потрібно звернутися до департаменту муніципальної варти.

Завдяки програмі «Дзвінок» є сподівання на зменшення кількості незаконної реклами, яку громадяни розміщують на електроопорах, зупинках громадського транспорту, дорожніх знаках, фасадах будівель та інших невідведених для цього місцях, що створює враження кольорового хаосу від усієї цієї різнобарвності рекламних папірців, створює неестетичний та неохайний вигляд  нашого мальовничого стародавнього міста.

Такий спосіб боротьби з правопорушеннями вже тривалий час  використовується в багатьох великих містах України і, як показує практика, робота системи автодозвону «Дзвінок» в боротьбі зі стихійною рекламою є досить ефективна.

Звертаємо Вашу увагу на те, що оголошення можна розміщувати лише у спеціально відведених для цього місцях: на інформаційних тумбах та на дошках оголошень, які розміщені на зупинках громадського транспорту і під’їздах багатоповерхівок.

Департамент муніципальної варти закликає усіх громадян, що планують або уже розмістили оголошення рекламного чи інформативного змісту у невідведених для цього місцях – негайно їх прибрати! Робімо місто чистим та охайним!

А також просимо усіх, хто виявить подібні правопорушення повідомляти на «Гарячу лінію» департаменту за номерами: 067-0000-679, 066-102-1-102  та скидайте фото з вказанням адреси у Viber, WhatsApp, Telegram», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: