15:01, 26 Жовтня 2022

Луцькі муніципали попередили про відповідальність за використання сміттєвих контейнерів не за призначенням

У разі виявлення фактів засмічення території поблизу сміттєвих контейнерів твердими побутовими відходами, гіллям, листям чи зіллям, а також використання не за призначенням контейнерів для збору ТПВ, інспектори складатимуть адміністративні протоколи.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Інспектори відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради в посиленому режимі здійснюють відпрацювання щодо виявлення фактів використання сміттєвих контейнерів не за призначенням на вулиці Привокзальній під шляхопроводом.

У контейнери для сміття лучани скидають листя, суху рослинність та будівельні матеріали, а з приватних секторів та ОСББ помітно зростають випадки звалювання обрізаного гілля поблизу контейнерного майданчика.

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради попереджає, що у разі виявлення фактів засмічення території поблизу сміттєвих контейнерів твердими побутовими відходами, гіллям, листям чи зіллям, а також використання не за призначенням контейнерів для збору ТПВ, інспектори будуть складати адміністративні протоколи згідно зі ст. 152 КУпАП.

Штраф за вказане правопорушення складає від 340 до 1360 грн на громадян, від 850 до 1700 грн на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.

Закликаємо лучан з повагою ставитися до свого міста, не псувати його естетичний вигляд.

У разі виявлення осіб, які порушують порядок поводження з відходами, просимо повідомляти на гарячу лінію ГШР 067 0000 679, 066 102 1 102 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: