18:52, 20 Січня 2023

Луцькі муніципали нагадують про необхідність укладення договорів на вивіз сміття

Зважаючи на те, що у місті гостро постала проблема несанкціонованого підкидання сміття окремими суб’єктами господарювання в контейнери для збору ТПВ на прибудинкових територіях, що спричиняє їх швидке переповнення та, як наслідок, утворення сміттєзвалищ поруч, нагадують усім суб’єктам господарювання про необхідність дотримуватись Закону України «Про відходи» та Правил благоустрою міста Луцька.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

Відповідно до п.п. 3.1.2 та 3.1.5 Правил благоустрою міста Луцька, суб’єкти господарювання повинні мати:

укладений договір на вивезення відходів, згідно з вимогами чинного законодавства;

мати чітко визначене місце для видалення і тимчасового розміщення відходів, контейнерів (ємностей) для відходів.

«Наполегливо просимо усіх суб’єктів господарювання здійснити укладання договорів з ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», у протилежному випадку порушників притягнуть до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.

Роботу департаменту муніципальної варти в цьому напрямку продовжать і надалі, тому наполегливо просимо усіх суб’єктів господарювання нашої громади не чекати приписів від інспектора, а самостійно звернутися до ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» для отримання необхідних документів.

Нагадуємо, що для укладання договорів Вам потрібно звернутись в ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 64.

(0332) 245527

099 624 55 27

Графік роботи:

Понеділок – Четвер: з 08:00 до 17:00;

П’ятниця: з 08:00 до 15:45.

Обідня перерва з 12:15-13:00», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: