19:49, 27 Січня 2021

Луцькі лицарі просять допомоги в реалізації унікального проєкту

Луцькі лицарі хочуть провести серію інтерактивних молодіжних заходів для лучан.

Громадська організація «Луцькі лицарі» ініціювала соціальний проєкт «Сучасне лицарство» в рамках програми «Активні громадяни». Його мета зацікавити та залучити молодь до неолімпійського виду спорту – середньовічного бою, а також вмотивувати до здорового способу життя й громадської активності.

Організатори планують провести мотиваційно-просвітницьку онлайн-зустріч, а також відкриті тренування зі  спортсменами, що займаються середньовічним боєм. Під час тренувань також відбудуться показові бої в лицарських обладунках.

«Нині «Сучасне лицарство» на етапі голосування, щоб допомогти йому пройти на наступний етап відбору потрібні голоси небайдужих», – розповідає ініціаторка проєкту Катерина Баран.

«Механізм голосування надзвичайно простий: перейшовши за посиланням, натисніть кнопку «голосувати», введіть свій номер телефону, натисніть «верифікувати» та впишіть код з СМС, поставте прапорець біля «я згоден з правилами конфіденційності» і все. Для нас надзвичайно важлива підтримка лучан», – каже дівчина.

Щоб проголосувати, потрібно перейти за посиланням. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: