15:58, 25 Січня 2022

Луцька райрада виставить на аукціон три об’єкти у Луцьку

У комунальній власності Луцької районної ради наразі перебуває 34 об’єкти нерухомого майна. Частину здають в оренду для бізнесу через аукціон, а частину – для бюджетних організацій, без аукціону.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Серед них є також кілька об’єктів у Луцьку, які не використовуються та стоять пусткою, зокрема, на вулицях Львівській, 30 та Шевченка, 88. Про це розповів начальник  відділу з питань управління комунальною власністю та землями територіальних громад Луцької райради Анатолій Матвійчук.

За його словами, є ще майно на вул. Володимирська, 76, яке наразі в оренді, але орендна плата мінімальна.

«Тому нам потрібно добре подумати, як в подальшому його використовувати з максимальною ефективністю. Там, де є власник, і його наміри підкріплені фінансовими ресурсами, там є результат і ефективне використання майна»,  – зауважив Анатолій Матвійчук.

На вулиці Львівській, 30 йдеться про будинок 1939 року будівництва.

«У ньому перебували різні бюджетні установи, він у задовільному стані, але будинок обігрівається газовою котельнею, а зважаючи на нинішні ціни на газ, це надто затратно. Утримувати його коштом «Райтеплобуду» немає сенсу, а без власника він руйнується.

Приміщення на вулиці Шевченка, 88 площею 100 квадратних метрів, – нежитлове у житловому будинку. Там колись була районна бібліотека. Зараз воно руйнується і сусіди постійно скаржаться на незадовільний стан цього приміщення.  Депутати неодноразово обстежували його і дійшли висновку, що ліпше це приміщення виставити на аукціон, бо коли з’явиться власник, то воно ефективно зафункціонує», – розповів Анатолій Матвійчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: