21:44, 30 Березня 2022

Луцька міськрада надала дозвіл ДКП «Луцьктепло» на модернізацію центральних теплових пунктів та котелень

Сьогодні під час чергової 30 сесії Луцької міської ради, яка відбувалася у дистанційному режимі, розглянули питання про надання дозволу державному комунальному підприємству «Луцьктепло» на капітальний ремонт центральних теплових пунктів та котелень.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Таке рішення необхідне для продовження реалізації спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку проекту щодо модернізації системи централізованого теплопостачання міста Луцька. У його рамках триває встановлення ІТП у багатоквартирних будинках нашого міста, провели часткову заміну мереж, ввели в експлуатацію котельню, яка працює на альтернативному паливі, та дозволяє влітку для мікрорайону ЛПЗ здійснювати підігрів води без використання природного газу тощо.

Ще одним етапом проекту є капітальний ремонт центральних теплових пунктів та котелень у різних мікрорайонах міста. Зокрема, планується заміна теплообмінників, насосного обладнання, частотних перетворювачів, лічильників тепла, води, арматури та трубопроводів системи гарячого водопостачання, встановлення системи управління та сигналізації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: