10:47, 22 Липня 2020

Луцька міська рада звертається до Кабміну з проханням дозволити роботу закладів після 23 години

До Луцької міської ради надходять численні звернення суб’єктів господарювання міста Луцька із проханням дозволити на період дії карантину роботу закладів харчування, розваг та нічних клубів після 23 год. згідно із встановленими рішеннями виконавчого комітету міської ради режимами роботи.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

У зв’язку із обмеженням роботи закладів харчування та розваг на період дії карантину, сотні працівників ресторанного господарства втрачають єдине джерело доходу для утримання їх сімей, що сприяє відтоку кадрів за кордон. Активні, молоді, кваліфіковані та сповнені сил лучани, масово їдуть працювати на сезонні роботи до Республіки Польща та інших країн Європейського Союзу. Адже брак робочої сили – головна небезпека для розвитку бізнесу в Україні.

Враховуючи те, що сфера харчування є однією із найвагоміших за кількістю людей, що працюють, у ній економічно активних суб’єктів господарювання у місті Луцьку, запровадження обмежувальних заходів щодо діяльності таких суб’єктів може призвести до непередбачуваних негативних наслідків та падіння соціально-економічних показників розвитку громади.

З метою збереження кадрового потенціалу, підтримки малого та середнього підприємництва, просимо розглянути можливість внести зміни до підпункту 16 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами та скасувати заборону працювати на період дії карантину після 23-ї та до 7-ї години розважальним закладам (нічним клубам), а також суб’єктам господарської діяльності з надання послуг харчування (ресторанам, кафе, барам, закусочним, їдальням, кафетеріям, буфетам тощо).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: