21:01, 19 листопада 2023

Луцька міська рада придбала і передала військовим позашляховик Nissan

Сьогодні, 18 листопада, Луцький міський голова передав військовим 4-ї бригади оперативного реагування Нацгвардії автомобіль. Йдеться про дизельний Nissan. Таку техніку просили в Ігоря Поліщука представники вищезгаданого формування кілька тижнів тому, однак нагода забрати її випала тільки зараз. Місію виконав боєць з позивним «Чайка», який проходив реабілітацію після поранення у луцькому шпиталі.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Чоловік каже, на фронті машини — то розхідний матеріал. Вони попадають під обстріли, підриваються, виходять з ладу через надмірну експлуатацію. Тому потреба у надійному транспорті у “гарячих точках” є завжди. Головна умова: техніка має бути обслужена і повнопривідна, позаяк з дорогами там, де йде війна, велика проблема. Їх просто не існує.

«Тому позашляховик їде на Лиманський напрямок технічно справним, має камуфляжне фарбування і майже нову гуму. Гроші на його купівлю зібрали працівники Луцької міської ради та її структурних підрозділів, – зазначив Ігор Поліщук. До речі, з часу повномасштабного вторгнення, муніципалітет посприяв військовим вже шістьма десятками автомобілів. Їх придбали з одноденного щомісячного заробітку його працівників, котрі добровільно збирають гроші, аби пришвидшити українську перемогу», – повідомляють у міськраді.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: