22:45, 11 Червня 2024

Луцька громада уклала кредитну, грантову та гарантійну угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку

Фінансування другої фази Проєкту модернізації централізованого теплопостачання Луцька в рамках RLF на суму 15,7 мільйона євро буде спрямоване на заміну зношених теплових мереж, будівництво твердопаливної котельні, встановлення теплових насосів, влаштування системи моніторингу та дистанційного управління SCADA.

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Сьогодні в місті Берлін уклали кредитну, грантову та гарантійну угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Фінансування другої фази Проєкту модернізації централізованого теплопостачання м. Луцька в рамках RLF на суму 15,7 млн євро буде спрямоване на заміну 22,6 км зношених теплових мереж, будівництво твердопаливної котельні потужністю 4,5 мВт, встановлення теплових насосів, влаштування системи моніторингу та дистанційного управління SCADA.

Реалізація Проєкту сприятиме покращенню якості послуг для лучан та дасть можливість підприємству «Луцьктепло» бути більш енергоефективним та екологічним, менш залежним від викопного палива та більш фінансово стійким. Внаслідок реалізації проєкту суттєво зменшаться втрати теплоносія в мережі та використання газу.

Інвестиційний план Проєкту передбачає залучення 10,5 млн євро кредиту на вигідних умовах завдяки гарантіям уряду Іспанії, 4,2 млн євро інвестиційного гранту від Інвестиційної платформи сусідства ЄС та 1 млн євро співфінансування бюджету Луцької територіальної громади.

Загальний термін окупності проєкту становить 6,8 років.

Дякую ЄБРР та усім партнерам за довіру та допомогу нашому місту!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: