10:11, 31 Травня 2023

Луцька громада передала військовим ще три автомобілі

П’ятнадцять місяців поспіль працівники Луцької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій громади допомагають військовим, переказуючи на потреби ЗСУ своїй одноденний заробіток. Такий вид допомоги започаткували з перших днів повномасштабного вторгнення. Ініціатива виявилася ефективною, і 30 травня Луцький міський голова Ігор Поліщук передав нашим захисникам три автомобілі, придбані за рахунок одноденного заробітку.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Два пікапи купили за рахунок одноденного заробітку працівників міської ради, третій – коштом працівників ДКП “Луцьктепло”. Дуже часто саме на пікапи є найбільший запит наших військових, тому що в них можна швидко завантажити боєкомплект або швидко помістити в машину пораненого. Ми ці запити намагаємося задовольняти. Цього разу один автомобіль їде в 50-й батальйон 100-ї бригади ТРО, другий – в 53-й батальйон 100-ї бригади. Третій вирушить до наших луцьких захисників в 115-ту бригаду», – зазначив він.

Міський голова також повідомив, що, крім автомобілів, для потреб 50-го батальйону закупили п’ять зарядних станцій, три модеми Starlink та рюкзаки для їх перенесення, три тепловізори, біноклі з далекомірною сіткою, акумулятори до квадрокоптера Mavik3 combo, активні навушники, тактичні окуляри. Для 53-го батальйону 100-ї бригади придбали дводіапазонну антену підсилювача сигналу, чотири планшети Samsung Galaxy, карти пам’яті, FPV окуляри, планшет Lenovo Legion, супутниковий модем Starlink.

“Все це найближчими днями відправлять на фронт за допомогою нашого партнера – волонтера Сергія Балицького”, – наголосив Ігор Поліщук.

Один із трьох пікапів – Mitsubishi L 200 – придбали за кошти одноденного заробітку у квітні працівників ДКП “Луцьктепло”. Як повідомив директор підприємства Іван Скорупський, минулого місяця вдалося зібрати 400 тисяч гривень. Крім пікапа, за ці кошти закупили ще один автомобіль та квадрокоптер Mavik. Загалом у Луцькій громаді завдяки ініціативі одноденного заробітку з початку повномасштабного вторгнення вдалося акумулювати понад 17 мільйонів гривень. За ці кошти закупили велику кількість спорядження та близько 40 автомобілів.

«Нехай усе придбане допоможе нашим захисникам у боротьбі з ворогом та в порятунку поранених бійців», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: