13:27, 18 Січня 2023

Луцька громада отримає 7,5 кілометра трубопроводів різних діаметрів технічної допомоги від USAID

В рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Луцькою міською радою і USAID Проектом енергетичної безпеки (ПЕБ), місто отримає трубопроводи різних діаметрів загальною протяжністю 7,5 км.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Трубопроводи діаметром від 1020 мм до 57 мм використовуються для транспортування теплоносія та гарячої води від котелень та центральних теплових пунктів до споживачів та є найслабшим місцем теплового господарства міста, адже близько 80% мереж вичерпали експлуатаційний ресурс та є аварійними.

Триває отримання трубопроводів діаметром 57 мм і 76 мм, протяжністю 800 м і 678 м відповідно, діаметром 133 мм, протяжністю 728 м, а також великих діаметрів – 1020 мм, 730 мм, 630 мм, відповідно протяжністю 11 м, 2 м та 160 м суттєво поповнять сформований на ДКП «Луцьктепло» аварійний запас та дозволять більш ефективно усувати витоки на мережах та відновлювати теплопостачання містянам.

Луцька міська рада та комунальне підприємство «Луцьктепло» вживають усіх заходів для забезпечення безперебійного постачання тепла і гарячої води всім категоріям споживачів у цей найскладніший з часів незалежності України опалювальний сезон. Що більше трубопроводів буде в розпорядженні підприємства, тим швидше якісніше працівники зможуть виконувати роботи, замінюючи аварійні ділянки.

Луцька міська рада, ДКП «Луцьктепло» висловлюють щиру подяку Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та Проекту енергетичної безпеки за чітке розуміння потреб, моделювання та зменшення потенційних ризиків у теплоенергетиці міста, якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної допомоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: