08:43, 15 листопада 2019

Луцька дитяча лікарня отримала японське реанімаційне обладнання

Комунальне підприємство “Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання” отримало нове дитяче реанімаційне обладнання японського виробництва від благодійного фонду ПриватБанку.

Про це повідомляє КП “Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання” на сторінці у “Фейсбук”.

Приліжкові монітори пацієнта моделей BSM-3532 та BSM-3562 передав закладу благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!”.

Нове обладнання контролюватиме життя важкохворих дітей та наблизить лікарню міста до сучасних стандартів реанімаційної допомоги. Вартість обладнання  – 782 919 гривень.

Юрій Войтенко, директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку наголосив, що допомога, яку отримав сьогодні медзаклад, як і все те, що зроблено фондом “Допомагати просто!” стає можливим лише завдяки меценатству клієнтів та співробітників ПриватБанку.

“Допомога фонду ПриватБанку – це допомога мільйонів небайдужих українців. Адже лише об’єднавши зусилля, ми можемо оновлювати медичні заклади і рятувати тисячі дитячих життів, в тому числі й на Волині. Тому я хочу щиро подякувати усім клієнтам банку за небайдужість. І нагадати, що долучитися до благодійності може кожен. Якою б не була сума пожертви, вона буде спрямована на допомогу. Коли нас мільйон, кожна перераховна гривня здатна врятувати чиєсь життя”, – зауважив Юрій Олексійович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: