14:07, 17 Жовтня 2019

Луцьк всьоме передав на переробку відпрацьовані побутові хімічні джерела струму

З 2013 року відділ екології Луцької міської ради започаткував проведення в місті акції зі збору відпрацьованих побутових батарейок та акумуляторів. За кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища закупили та встановили біля приміщення ЦНАПу, житлово-комунального підприємства № 11, в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста 72 металевих контейнери для таких відходів.

ПРо це йдеться на сайті Луцькради.

Протягом 2015–2016 років до даної акції долучились діти дошкільних міських дошкільних навчальних закладів, супермаркети “ПАККО”, “Нова лінія”, “Наш край”, мережа автозаправних станцій “WOG” та інші. Загальна маса зібраних за останній рік відпрацьованих батарейок та акумуляторів склала 4190 кг, які 16 жовтня цього року успішно завантажили та доставили у м. Львів на підприємство “Аргентум” для подальшої переробки. Всього за 6 років зібрали та передали на переробку близько 16 тонн відпрацьованих батарейок та акумуляторів.

За інформацією директора підприємства “Аргентум” Василя Срібного, місто Луцьк — єдине в Західному регіоні, яке організувало централізований збір цього виду небезпечних відходів, та ще й в таких великих об’ємах збирає та вилучає небезпечні відходи із загальної маси сміття, що утворюється в місті. Природоохоронний ефект цієї роботи неоціненний.

Якщо ви небайдужі до того, який світ оточує вас навколо і в якому довкіллі житимуть ваші діти, пропонуємо: принести та викинути використані побутові батарейки та акумулятори мобільних телефонів у спеціальні контейнери встановлені у місті Луцьку у всіх школах, садочках міста та у магазинах торгівельних мереж “Наш край”, “Нова лінія”, “WATSONS”, “ПАККО”, на автозаправних станціях “WOG”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: