16:07, 06 листопада 2022

Луцьк відвідали представники польських рятувальників

Місто відвідали комендант Добровільної пожежної команди Августів-Ліповець Збислав Курчинський та його заступник Мілош Шлашинський.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

«Дружня для України Польща, яка стала справжньою сестрою і в лиху годину підтримує з усіх сил нашу країну, і нас, вогнеборців, сьогодні вкотре вразила увагою і дружньою підтримкою. Візит коменданта та його заступника Добровільної пожежної команди Августів-Ліповець Збислава Курчинського та Мілоша Шлашинського до нашого міста був насичений і непередбачуваний – під час спілкування із саперами ДСНС Волині поляки щиро перейнялися питаннями розмінування волинської землі від боєприпасів минулих воєн, а також вмілим гасінням луцьких рятувальників пожеж на нафтобазі, що виникли внаслідок ракетного удару російськими військами, зацікавилися навчанням молоді протимінній безпеці, у тому числі і за допомогою відвідування унікального музею пожежно-рятувальної служби, забезпечення спецзасобами для ліквідації надзвичайних ситуацій та ін.

Рятувальники двох країн встигли обмінятися досвідом, пізнати історію створення пожежної охорони Волині, команда якої певний час розміщувалася на території древнього замку Любарта. Вони переглянули фотодокази спільної пожежної історії волинської та польської сторін, сфотографувалися біля унікального прапору з шовку, де вигаптуваний Святий Флоріан – покровитель вогнеборців та луцька Панна – жінка в човні на фоні Луцького замку, подарованого пожежникам вдячними лучанами у далекому 1929 році.

Вразила їх і розповідь луцького коменданта – начальника Луцького районного управління ДСНС України у Волинській області Руслана Безеки про історію своєї пожежної родини – його дід брав участь у визволенні краю від німецько-фашистських загарбників.

Як важливі такі зустрічі та підтримка для кожного пожежного- рятувальника у сьогоденні!

І так – пожежно-рятувальна служба то є одна сім’я, хоч і у двох країнах!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: