13:05, 19 Травня 2021

Луцьк та Богушівку з’єднає новий автобусний маршрут

Під час засідання виконавчого комітету ухвалили рішення «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування № 130 «с. Богушівка – Дубнівська (кільце)», № 181 «Богушівка – Луцьк».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, цим документом передбачили відкрити автобусний маршрут № 130 “с. Богушівка – Дубнівська (кільце)”. Передбачили, що на маршруті працюватимуть вісім автобусів пасажиромісткістю не менше 80 осіб.

Автобуси прямуватимуть за маршрутом у прямому та зворотному напрямку: с. Богушівка, с. Забороль, с. Тарасове, Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан (Авторемонтна, Рівненська), Дубнівська (місця міжзмінного відстою у с. Богушівка, с. Забороль).

Також оголосили й конкурс й на маршрут № 181 “Богушівка – Луцьк”. Автобуси за ним курсуватимуть у прямому та зворотному напрямках: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Яровиця, Набережна, Шевченка, Ковельська, Володимирська, с. Тарасове, с. Забороль, с. Богушівка (місця міжзмінного відстою на території АС № 1 та у с. Богушівка).

Призначили сьогодні члени виконавчого комітету тимчасового перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 12 “Єршова – Окружна”. Це – ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: