13:52, 24 листопада 2019

Луцьк першим почув: «Amor Fati» з Києва презентував свій дебютний альбом

Київський гурт «Amor Fati» презентував у Луцьку свій дебютний альбом «ММС – Мій маленький світ», пісня із якого вже навіть встигла потрапити до серіалу  на 1+1, який вийде на початку 2020 року.

Презентація альбому відбулася у «ЛучеSк-пабі» у п’ятницю, 22 листопада. Луцьк став першим містом, у якому представили ці композицій.

«Це надзвичайно гостинне місто з теплою публікою», – каже про місто вокаліст гурту Олександр Корінний.

Він розповів, як приїхали з Києва в п’ятій ранку і поки орендували квартиру, то до пів на сьому сиділи на вокзалі і пили каву:

«Випити кави зранку на луцькому вокзалі – то великий кайф», – розповів Олександр про ранок гурту у Луцьку.

Коли пісні закінчилися шанувальники гурту та ті, хто з самого початку припізнився на виступ, попросили ще раз зіграти «Маленький світ» та «Знати тебе».

У дебютний альбом гурту «ММС» увійшло десять композицій «Маленький світ», «Десь у небі», «Я і Ти», «Знайти Тебе», «Не боюсь» (саме ця пісня на початку 2020 року зазвучить в одному із серіалів на телеканалі «1+1» – один з головних героїв буде своїй дівчині цю пісню співати) та інші композиції.

«У цій музиці кожен знайде щось для себе. На створення альбому пішло майже три роки – це був довгий творчий процес. Здавалося, що ми ніколи його не випустимо. Але натхнення та велике бажання виконують свою справу», – розповів Олексадр Коріннний.

Також, за цей час було зняли два музичних відео на пісні «Життя Одне» та «Що б не сталося». Вже до кінця 2019 року альбом «ММС» можна буде слухати на всіх музичних платформах. Наразі більшість пісень та відео є на офіційному каналі «YouTube» «Amor Fati Music».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: