19:22, 23 Січня 2023

Луцьк отримає генератори з Бельгії

Сьогодні до Луцька з офіційним візитом завітали представники Фламандського уряду Бельгії на чолі з Міністр-Президентом Яном Ямбоном. Вони приїхали в рамках реалізації проекту співпраці з Бельгійським Червоним Хрестом Фландрії «Предмети допомоги для України», що спрямований на закупівлю предметів допомоги для задоволення потреб населення та критичної інфраструктури у Волинській, Рівненській та Одеській областях.

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Після ракетних атак агресора на енергетичні об’єкти України виникла велика потреба в генераторах. Вони майже недоступні на місцевому ринку, а в Європі придбати їх вкрай важко у зв’язку з великим попитом. Тому реалізація цього проекту зосереджена на постачанні та встановлені потужних генераторів в Україні.

Перші з них вже в Україні. Луцьку дістанеться чотири. Один, потужністю 220 кВт, вже встановили на КП «Луцькводоканал» для підсилення роботи свердловин у разі відсутності електропостачання. Решту встановлять у міській клінічній лікарні та на котельнях ДКП «Луцьктепло».

«Висловив вдячність гостям за підтримку України та за допомогу, яку вони надали та продовжують надавати.

В умовах повномасштабного вторгнення російські атаки на українські об’єкти енергетики  є складним та болючим для України елементом війни, а тому допомога наших партнерів та друзів дозволяє нам вистояти та перемогти», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: