16:56, 25 Січня 2022

Луцьк отримав ще дев’ять нових тролейбусів

Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор ДП «Автоскладальний завод № 1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» Дмитро Писаний підписали акти-прийому передачі на ще дев’ять нових тролейбусів, які автозавод виготовив для нашого міста. І вже цього тижня вони виїдуть на маршрути № 1, 2, 5, 12, 15 та 15а.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ігор Поліщук зазначив, що такі тролейбуси Луцьке підприємство електротранспорту вже експлуатує півтора року. Саме тоді місто отримало перші екземпляри громадського транспорту, і вони добре себе зарекомендували.

“Тролейбуси надійні, не мають значних поломок та найголовніше – зручні, про що неодноразово відгукувались лучани. А ще, що важливо для міського комунального підприємства, вони в умовах критичного зростання вартості електроенергії, допомагають нам економити кошти, адже, орієнтовно, на 30 % споживають менше електроенергії, ніж старі тролейбуси. Це дуже суттєво, тому що у вересні витрати підприємства на електроенергію становили 1,4 млн грн, а вже у січні — 3,8 млн грн. Вартість електроенергії зросла майже в три рази, а вона є основним паливом для тролейбусів. Нові ми будемо використовувати максимально, щоб замінити старі та ті, які вже віджили своє і перебувають на межі строків експлуатації”,  – повідомив міський голова.

Ігор Поліщук також розповів, що в середині лютого місто планує повністю отримати усі тролейбуси, а це – ще 8 одиниць транспорту та рухатиметься до наступного проекту, який передбачає придбання ще 30 тролейбусів, 6 з яких будуть з автономним ходом.

“Окрім того, ми реалізовуємо грантовий проект на 155 тисяч євро, який передбачає побудову додаткових тролейбусних ліній, нові поворотні стрілки, які допоможуть скоротити загальний пробіг тролейбусів та оптимізувати схему маршрутів, за рахунок чого відбудеться покращення транспортного сполучення та економія. В тролейбусів буде менший пробіг, і ми зможемо відкрити нові маршрути, над вивченням яких ми сьогодні працюємо”,  – сказав міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: