14:02, 29 Січня 2021

Луцьк отримав ще чотири нових тролейбуси

Луцький ДП “Автоскладальний завод №1” ПАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс” виготовив ще чотири нових тролейбуси для міста Луцька, які вже наступного тижня виїдуть на найбільш запотребувані маршрути — 1, 2, 5 та 12. Транспорт виконаний у тому ж стилі, що й два попередні — в червоно-білих кольорах.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Акти прийому-передачі тролейбусів для міста підписали Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор автозаводу Дмитро Писаний.

Два “рогатих”, які вже курсують містом, якісно себе зарекомендували. Це відзначають і працівники КП “Луцьке підприємство електротранспорту”, які керують ними та лучани, які ними користуються.

Ігор Поліщук нагадав, що презентували програму “Луцьк без маршруток”.

“У місті вже фактично шість нових тролейбусів, а в першій половині лютого ми отримаємо ще чотири. За нашими розрахунками 29 нових тролейбусів, які ми отримаємо згідно проєкту, економічним методом зможуть витіснити близько 70-80 маршруток, — сказав міський голова. — Окрім того, придбання тролейбусів фінансово оздоровить підприємство електротранспорту, адже новим не потрібно робити поточний чи капітальний ремонт. Ці тролейбуси також економічніші в плані споживання електроенергії від тролейбусів старого зразка, які зараз їздять містом. Разом з оновленням автопарку, оновлюємо й зупинки громадського транспорту, встановлюючи “розумні” зупинки та табло. Працюємо в комплексі”.

На виготовлення одного тролейбуса працівники автозаводу в середньому витрачають три місяці. Кажуть, час виготовлення залежить від постачання комплектуючих елементів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: