14:32, 30 листопада 2022

Луцьк отримав новий екскаватор за проектом USAID

За проектом USAID ПЕБ Луцьк отримав новий екскаватор JCB 3CX Sitemaster вартістю понад 2,3 мільйона гривень. Його вже передали в користування ДКП «Луцьктепло».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Луцький міський голова Ігор Поліщук зауважив, що незважаючи на  непростий час в країні, місто продовжує оновлювати вантажну техніку.

“JCB – лідер з виробництва важкої техніки. Цей трактор нам  подарували, він абсолютно новий. Буде використовуватись для землерийних робіт під час усунення поривів. Потужний та надійний,  ним набагато швидше можна виконувати ті чи інші роботи. Є гарантія, що він доїде до місця пориву, не зламавшись в дорозі. На превеликий жаль, ті трактори, які раніше були на підприємстві не дозволяли говорити про це, розуміючи про  термін їх експлуатації та стан. Від того, наскільки у нас буде якісна та у справному стані техніка, залежатиме те, наскільки швидко будуть усуватись різноманітні несправності: пориви, аварійні ситуації, – сказав Ігор Поліщук. – Ті роботи, які були зроблені влітку, а також та кількість бригад, яка була підготовлена до усунення поривів, дозволили початок опалювального сезону цьогоріч розпочати набагато менш болісно та проблемно, ніж це було в попередній”.

Також ДКП “Луцьктепло” оновило автопарк. За кошти інвестиційної програми підприємства придбали три автомобіля Volkswagen Crafter. Машини з невеликим пробігом та в хорошому технічному стані будуть використовуватись для того, щоб аварійні бригади могли оперативно виїхати з необхідним обладнанням на різноманітні ситуації, які пов’язані із забезпеченням теплопостачання жителів Луцької громади та вирішувати їх. Crafter замінять старі радянські автомобілі ГАЗ, в яких величезна витрата палива та технічний стан, який бажає кращого. В бусах витрата палива 10-12 літрів дизеля, що також буде сприяти економії коштів.

Окрім того, підприємство придбало чотири нових зварювальних апарати, вартістю 200 тисяч гривень кожен, щоб максимально швидко проводити зварювальні роботи на мережах. А для комфорту відвідувачів та працівників підприємства зробили капітальний ремонт центру обслуговування споживачів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: