16:27, 23 Січня 2024

Луцьк отримав гуманітарну допомогу від першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди

Перша леді Польщі Агата Корнгаузер-Дуда передала місту Луцьку гуманітарну допомогу.

Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі Луцького міського голови Ігоря Поліщука з віце-консулом Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Матеушем Маршалеком, йдеться на веб-сайті Луцької міськради.

Матеуш Маршалек повідомив, що під час свого візиту в Луцьк, пані перша леді запитувала в міського голови, яку допомогу можна надати. На що отримала відповідь, що є потреба в термобілизні та зарядних пристроях.

“Майже через два місяці, ми лише як посередники, передаємо вам від пані першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди гуманітарну допомогу, придбану урядом Республіки Польща. Також хочу передати Вам особистий лист від неї”, – зазначив віце-консул.

Ігор Поліщук подякував за допомогу та наголосив, що високо цінує підтримку першої леді Польщі:

“Нам приємно, що її візит відбувся саме в наше місто, а зустріч проходила в особливому місці — Окольному замку. Місці, яке поєднує наше місто з містом-партнером в Польщі. Це спільний проект, який ми реалізовували, тому будемо сподіватись, що наше спілкування, співпраця та дружба будуть продовжуватись”.

Матеуш Маршалек сказав, що Агата Корнгаузер-Дуда дуже задоволена від свого візиту до Луцька і в неї залишились тільки хороші спогади.

За словами Ігоря Поліщука, отриману допомогу міська рада передасть військовослужбовцям 100-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ та 14-ї окремої механізованої бригади імені Князя Романа Великого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: