14:23, 17 Вересня 2021

Луцьк долучився до Всесвітнього дня прибирання

На виконання розпорядження Луцького міського голови «Про організацію у Луцькій міській територіальній громаді екологічних заходів на підтримку всеукраїнської акції «Чиста Україна – чиста Земля!» та напередодні Всесвітнього дня прибирання, який відзначають 18 вересня, 16 вересня в Луцьку провели акцію з впорядкування водоохоронної зони та прибережної захисної смуги р. Сапалаївка від вул. Задворецької до вул. Ярощука.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Враховуючи погодні умови на 17 та 18 вересня (за даними Волинського обласного центру з гідрометеорології очікуються значні дощі, зливи, грози), ухвалили рішення провести цю акцію напередодні.

Річка Сапалаївка протікає територією всього міста, проте особливу увагу присвятили центральній частині міста, оскільки саме тут виявили найбільшу кількість сміття та заторів у руслі річки.

До акції долучилися колективи Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, Державної екологічної інспекції у Волинській області, ГУ ДПС України у Волинській області, Волинського національного університету імені Лесі Українки, коледжу технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки, Луцького кооперативного фахового коледжу Львівського торговельно-економічного університету, ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс”, ЖКП № 3.

Під час акції прибрали береги річки Сапалаївка від побутового сміття (ПЕТ-пляшки, скляні пляшки, одноразові стакани, папір, поліетиленові пакети тощо), яке залишили несвідомі громадяни. Також розчистили два затори в руслі річки, які блокували хід течії. Варто зазначити, що учасники акції виявили та прибрали у водоохоронній зоні річки не лише побутові відходи, а і великогабаритне сміття (холодильники, умивальники, зношені автомобільні шини, віконні та дверні рами).

Усе сміття зібрали та вивезли на сміттєсортувальну станцію ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: