12:10, 17 Вересня 2022

Луцьк долучився до Всесвітнього дня прибирання

На підтримку всеукраїнської акції «Чиста Україна – чиста Земля!», напередодні Міжнародного дня чистих берегів та Всесвітнього дня прибирання, який цього року відзначають 17 вересня, сьогодні, 16 вересня, у Луцьку спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine» провели акцію з впорядкування водоохоронної зони та прибережної захисної смуги р. Сапалаївка від вул. Задворецької до вул. Ярощука.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Річка Сапалаївка протікає територією всього міста, проте особлива увага приділялась тій території, що протікає центральною частиною міста, оскільки саме тут виявили найбільшу кількість сміття та заторів у руслі річки.

До акції долучилися колективи Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, Державної екологічної інспекції у Волинській області, Волинського рибоохоронного патруля, Волинського національного університету імені Лесі Українки, коледжу технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки, Палацу учнівської молоді, ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс”.

В ході акції прибрали береги річки Сапалаївка від побутового сміття (ПЕТ-пляшки, скляні пляшки, одноразові стакани, папір, поліетиленові пакети тощо), яке залишили несвідомі громадяни. Також розчистили затор в руслі річки, який блокував хід течії.

Під час заходу зібрали та вивезли на полігон твердих побутових відходів у с. Брище 6 м. куб. сміття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: