13:29, 24 Вересня 2020

Лучани тепер платимуть за тепло цілий рік

Відтепер за теплоносій споживачі у Луцьку платитимуть впродовж усього року.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Йдеться, що вартість оплати за тепло в опалювальний період розбиватимуть на цілий рік. А це означає, що людям буде легше оплатити послуги і, в свою чергу, стабілізує фінансовий стан ДКП “Луцьктепло”.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль поінформував, що підприємство буде надавати послуги по двохставковому тарифу. Це дасть можливість в повній мірі компенсувати собівартість виробленого тепла, в середньому знизить тарифи на 26 %.

Керівник ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський доповнив, що таке рішення допоможе підприємству в період міжсезоння підготуватися до зими.

До слова, борг населення та юридичних осіб становить більше 96 млн грн. Секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив, що це дуже велика сума, а введення двохставкового тарифу дозволить вирішити цю проблему.

“Сума буде розбита на цілий рік. Відповідно зменшать сума за газ, і людям менший тариф за послуги”, — зауважив секретар міської ради Григорій Пустовіт.

До слова, що тарифи встановлюються на період з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: