21:19, 16 Жовтня 2019

Лучани просять перенести старт системи безготівкової оплати у транспорті

Зареєстрували петицію у якій просять перенести старт системи безготівкової оплати у транспорті.

Відповідну петицію зареєстрував Андрій Горщаль.

Чоловік вважає, що населення міста мало проінформоване про безготівкову оплату проїзду.

“З 11 листопада в Луцьку вводиться система безготівкової оплати за проїзд, яка має полегшити життя людям та запровадити облік пасажирів. Але введення системи в Луцьку супроводжується мізерною кількістю інформації та дивними кроками.

В засобах масової інформації, від управління транспорту міста та від самої фірми-оператора відсутня будь-яка інформація про перевагу володіння такою картою. Можливість оплатити проїзд банківською карткою знімає необхідність отримання карти, витрат на її утримання.

Також не зрозумілим є вибір карток на дві та три поїздки. Вартість таких карток вираховується на основі проїзду в маршрутному таксі, що скорочує прибутки ЛПЕ.

На момент написання петиції, видача карток не розпочалась. Видача карток – затратний процес як для працівників ЦНАПу та фірми-оператора, так і для всіх верств населення. Враховуючи кількість пенсіонерів та студентів, існують сумніви, що всі пільговики встигнуть отримати персоніфіковані карти.

На основі вище вказаних тезисів, пропоную провести масштабну інформаційну компанію та відкласти офіційний запуск системи оплати до тієї пори, поки не будуть доступні всі можливі варіанти оплати, система не пройде тестовий період, поки наявність карток у пільгових категорій не досягне максимального значення та поки не буде переглянуто збільшення варіантів тимчасових”, — йдеться у петиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: