18:09, 16 Лютого 2020

Лучани поскаржилися муніципалам на забруднену дорогу поблизу залізничного вокзалу

14 лютого до департаменту муніципальної варти надійшло звернення від громадян про забруднення дороги по пр. Грушевського, поблизу залізничного вокзалу.

Про це муніципали інформують у «Фейсбук».

Інспектор виявив, що не вчасно вжиті заходи відповідальної особи щодо миття коліс перед виїздом великогабаритного транспорту з будівельного майданчика по пр.Грушевського, 30 потягнули за собою неабияке забруднення проїзджої частини дороги та створили складнощі користування нею для лучан.

На момент прибуття інспектора департаменту, на виконроба ТОВ ДВР Буд працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.139 КУпАП. Крім того, з останній інспектор департаменту муніципальної варти провів профілактичну бесіду щодо недопущення таких порушень в майбутньому.

Сьогодні, 16 лютого, інспектор повторно здійснив виїзд за вищевказаною адресою та виявив, що виконроб так і не забезпечив очищення дороги від болота за що йому видали припис за порушення п.п. 11.3.1 Правил благоустрою міста Луцька з вимогою терміново очистити проїжджу частину від бруду та попередили про штраф від 850 до 1700 грн згідно ст.152 КУпАП.

Питання залишається під пильним контролем інспектора.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: