16:20, 07 Травня 2020

Лучани можуть передати покази лічильників води через «Viber-бот»

У КП «Луцькводоканал» з’явився власний «Viber-бот». З його допомогою можна гарантовано передати показання лічильника першого числа місяця; отримати інформацію про актуальну суму до оплати на сьогодні; переглянути останні передані чи зняті надавачем послуг покази лічильників.

Про це повідомили КП «Луцькводоканал».

Щоб дізнатись суму до оплати та передати показник лічильника холодної та гарячої води тепер достатньо відсканувати у додатку «Viber» наведений QR-код (згідно нижче наведеної короткої інструкції на фото) і за номером особового рахунку та прізвищем власника підтвердити реєстрацію.

«У зв’язку із запровадженням карантину різко зросла важливість і необхідність дистанційних сервісів. Цей бот можна використовувати як для внесення показів і отримання інформації про стан розрахунків за власну квартиру, так і для виконання аналогічних дій за помешкання Ваших батьків, бабусь та дідусів. Все для того, щоб вони залишались вдома і не наражались на небезпеку», — повідомив директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк.

Для використання боту необхідно:

– відсканувати у додатку «Viber» наведений QR-код.

– інший варіант: перейти за посиланням, де у статті вказано безпосередньо посилання на бот у «Viber» (підходить для пристроїв, на які завантажений додаток «Viber»)

– дотримуючись підказок, додати номер свого особового рахунку чи декількох особових рахунків в форматі КодВулиці_№будинку_№квартири. Дізнатись номер особового рахунку можна в квитанції про оплату або рахунку до оплати. Перелік кодів вулиць також зазначений за посиланням. 

– ввести перші три літери прізвища власника особового рахунку (особи, з ким укладений договір на водопостачання).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: