11:05, 14 листопада 2019

Лучани-боржники ризикують залишитися без води та субсидій

За невчасну сплату послуг водопостачання та водовідведення лучани можуть залишитися без води на новорічні свята та ризикують втратити субсидії.

Про це застерігає Луцька міська рада.

Аби уникнути проблем із нарахуванням пені та можливим позбавленням субсидій, за послуги підприємства «Луцькводоканал» необхідно сплачувати до 20 числа кожного місяця. Відстрочка платежу навіть на кілька днів призводить до припинення нарахування субсидій, тому своєчасність оплати комунальних послуг у підсумку дозволяє заощаджувати й отримувати грошове відшкодування субсидій.

«Враховуючи наближення новорічних свят, просимо звернути увагу на дотримання встановлених норм оплати і розрахуватися за послуги підприємства до 20 листопада та до 20 грудня. Відсутність своєчасних розрахунків у грудні може потягнути за собою не тільки втрату субсидій. Боржники ризикують залишитись без водопостачання та водовідведення саме в період новорічних свят. Своєчасне надання послуг підприємства, а також відсутність будь-яких ускладнень з розрахунками захистять вас від зайвих проблем і витрат», – говорять у Луцькраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: