18:24, 29 Січня 2019

Лучанку у туристичному агентстві обізвали жебраком та порадили дитині знайти батька

Лучанка, шукаючи собі тур для літнього відпочинку, натрапила на хамство у туристичному агентстві. Її обізвали жебрачкою та побажали знайти дитині батька. 

Про ситуацію повідомила Надія Омельчук на сторінці “Теревені про Луцьк” у “Фейсбук”.

Жінка розповіла, що влітку з донькою збирається на відпочинок.

“Відповідно я зателефонувала в кілька турагентств, щоб дізнатися, які пропозиції є. Все супер, я знайшла те, що шукала, якби не одне але. Кілька днів тому зателефонувала в “Імперію-Тур” (до Людмили), вона коротко надала мені інформацію та пообіцяла мені скинути кілька пропозицій на “Вайбер”. Ок, скинула — я переглянула. Потім вона мені написала, чи я щось вибрала. Наступного дня я відповіла, що ні, оскільки знайшла іншого оператора з іншими пропозиціями, які мені більше підходять (ціна також важлива, правда ж). Наче все ок, так? Тисячі людей працюють у сфері послуг, постійно щось підбирають, люди купують або відмовляються. А тепер КУЛЬМІНАЦІЯ! Виявляється, що я непотрібний турист, економлю на своїй дитині, що на мене потратили час, а я, сволота така, не вхопила щось із надісланих трьох пропозицій”, — йдеться у дописі.

Пані Надія зазначає, що їй порадили заробляти більше грошей і “не ходити з трьома рублями по Луцьку”, заявили, що вона відбирає час, позориться та порадили знайти дитині батька. Окрім того, ще й пригрозили подати до суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: