18:45, 20 Травня 2019

Лучанина покарали за незаконний збут контрафактного алкоголю

На Волині покарали лучанина за незаконні оборудки з контрафактним спиртним.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Луцький міськрайонний суд затвердив укладену між прокурором відділу прокуратури Волинської області та 54-річним лучанином угоду про визнання винуватості і призначив чоловікові покарання у виді штрафу в розмірі 18 700 грн за  незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Із серпня по вересень 2018 року, не будучи зареєстрованим як суб’єкт господарювання та не маючи державного дозволу на торгівлю алкогольними напоями й спиртом етиловим, мешканець обласного центру Волині незаконно придбав близько 450 л спирту, який не відповідав вимогам чинного державного стандарту, зберігав його у власному помешканні та збував усім охочим.

Під час проведених на початку вересня 2018 року обшуків у його квартирі й будинку вилучили бочки, каністри та скляні пляшки зі спиртом, обладнання для розливу й готівку, одержану від незаконної реалізації контрафакту.

Під час досудового розслідування лучанин визнав свою винуватість у скоєному, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину, відтак з ним уклали угоду про визнання винуватості, яку і затвердив суд.

Незаконно виготовлену продукцію у чоловіка конфісковано.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: