17:58, 09 листопада 2018

Лучанин про закон розмитнення «євроблях»: «Людям у селі знову на конях їздити». ВІДЕО

Верховна Рада України проголосувала у другому читанні закон № 8487, про розмитнення автомобілів на європейських номерах (так званих «євроблях»). Арт-директор «ЛучеSk-паб» Євгеній Чепіль розповів своє бачення про цей закон.

Відео із коментарями він виклав на своїй сторінці у «Фейсбук».

Євгеній Чепіль зазначає, що люди повинні знати правду, як приганяли авто через українську митницю:

«По цих схемах дуже мало ввозилося литовських машин. В основному, ввозилася машина на так званого білоруса. Цю схему придумала митниця і офіційно під патронатом держави робила ці схеми. Як відбувалася ця схема? Автобусам на білоруський кордон звозилися білоруси. Людина, яка купила машину у Польщі чи Литві, приїжджала на митницю, платила 300-400 доларів, з яких, за неофіційними даними, 150 доларів йшло на Київ. І їй офіційно білорус заганяв машину на рік. Де-факто всі ці машини не хитрі такі бляхарі понаганяли, а їх загнала за чесно зароблені гроші українські держава. Тому відповідати за це повинна держава, а не поставили зараз людей раком у тупік і хочуть ще забрати останні гроші. Друге, говорять про екологію, що тут везуть машини, які забруднюють екологію. Так, ці машини рай екологічний порівняно з тим, що у нас їздить по Луцьку, оці маршрутки, із яких дим іде. І оце, що у нас вже пару років смердить ГПЗ і Цукровий, то ось де забруднення екології і не треба тут з людей робити ідіотів. Не треба підтримувати ці злочинні закони. Стосовно того, що у Європі, заборонені якісь євростандарти – такого нема. У Польщі береш будь-яку машину, немає ніяких доручень нічого, за 15 хвилин ти купив машину, не платиш ніяких хабарів», – розповідає лучанин.

На його думку, люди мають право купувати старі машини:

«Стосовно того, що машини старі і їх не можна ввозити. Це товар. Яким товаром хочу, таким і користуюся. Може мені подобається стара машина. Якщо людина живе в селі і їй не потрібна машина нова, їй потрібна стара надійна машина, якою вона буде возити буряки, гарбузи, картоплю. А ця машина по розтаможці буде коштувати як «Бентлі». Машина, яку я купую за 1 тисяч євро, я маю заплатити за розмноження 3 тисячі євро. 750 євро – це тільки акцизний збір, а ще ПДВ і купу всього податків. Такого в цивілізованому світі немає. Кругом машина, як засіб пересування, а у нас машина, як якась привілегія. Виявляється, людям по селах далі на конях їздити…».

Звернення стосовно євроблях !!! Пишіть, що думаєте!!! #євробляхи #євроавто #європравда #євромайдан #луцьк #депутатизлодії #скількиможна #верховназрада

Опубліковано Jenya Chepil П'ятниця, 9 листопад 2018 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: