12:44, 10 Січня 2019

Лучанин ледь не замерз на трасі

Станом на 10 січня, підрозділи ДСНС продовжують залучатися для допомоги людям, чиї авто чи життя опинилися у снігових пастках. Так, 9 січня волинські рятувальники допомогли трьом водіям та порятували 62-річного чоловіка, який міг замерзнути на трасі.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Незважаючи на застереження синоптиків про зниження температури до 12 градусів нижче нуля, лучанин після гостин у племінниці, яка мешкає у селі Дубечно Старовижівського району, вирішив вночі їхати поїздом до Луцька.

Всі знають, що краще перечекати негоду вдома, ніж сидіти у снігу, та чоловік, який не встиг на поїзд, рушив до селища Стара Вижівка пішки з рюкзаком картоплі на спині! Пройшовши по морозі майже десяток кілометрів, він сподівався, що хтось підвезе з водіїв, але ніхто не зупинявся, з часом сили його потроху покидали і він зрозумів, що замерзає, тож з останніх сил набрав номер служби порятунку «101».

Працівники ДСНС знайшли чоловіка на трасі поблизу села Чевель і доправили його до найближчої центральної районної лікарні. Стан його здоров’я задовільний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: