11:27, 24 Серпня 2018

Лучани спільною молитвою розпочали святкування Дня Незалежності. ФОТО

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 27-у річницю Незалежності. Це знаменний день для кожного з нас, адже не одне покоління українців боролося за те, щоб мати власну державу. Нині наша країна змушена захищати свою територіальну цілісність та відстоювати незалежність. На східних рубежах наші мужні захисники протистоять агресорам.

Символічно, що відзначення 27-ї річниці незалежності України у Луцьку розпочали зі спільної молитви у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. На богослужіння прийшли виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, священнослужителі, капелани, лучани, — йдеться на сайті Луцькради. 

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл вручив відзнаки волонтерам, капеланам та військовослужбовцям.

Потому біля фотостенду відбулося вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Священнослужителі на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом відслужили панахиду. У спільній молитві священнослужителі та лучани згадали тих, хто поклав життя у боротьбі за Україну, та просили у Бога, аби на нашій землі запанував мир.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: