10:29, 25 Вересня 2018

Лучани скаржаться на відсутність світла

Сьогодні, 25 вересня, під час оперативної наради про звернення, що надійшли в групу оперативного реагування “15-80”, на інтерактивну платформу “Відкрите місто” з 27 серпня до 23 вересня 2018 року інформувала директор департаменту ЦНАП Лариса Карпяк.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

За її словами, за звітний період на адресу міської ради надійшло 1706 телефонних звернень (у середньому 61 за добу), 527 з них, інформаційно-консультативного характеру. Найбільша кількість дзвінків, а саме 223, стосувались відсутності електроенергії в житлових будинках та квартирах, які були викликані як плановими відключеннями так і аварійними.

204 звернення стосувались житлово-комунальної сфери нашого міста. На виконання в ЖКП-2 було передано 25 повідомлень; ЖКП-3 – 35; ЖКП-7 – 15; ЖЕК-8 ЖБК – 36; ЖКП-11 – 10; ТзОВ «М.Ж.К.» – 40. Звертались мешканці міста з проханнями ліквідувати вибоїни на проїжджій частині на просп. Соборності, 42; заасфальтувати яму в дворі будинку на вул. Арцеулова, 5; відремонтувати пішохідні тротуари на просп. Грушевського, 4-6 та вул.Ковельській біля гуртівні «Пакко»; зробити благоустрій на пішохідних тротуарах на просп. Соборності, 13, де під час зливи провалились бруківка та просп. Волі, 52.

Щодо роботи ДКП «Луцьктепло» надійшло 143 повідомлення. Внаслідок виконання аварійно-ремонтних робіт були зупинені котельні на вул. Г.-Артемовського, 20; 8-го Березня, 3; Карбишева, 2; Ковельській, 68 та бойлерні на вул. Арцеулова, 3в; Вавілова, 6; Словацького, 12; Дубнівській, 12; Конякіна, 7б; Кравчука, 26; Станіславського, 50; просп. Соборності, 20; Молоді, 10; бульвар Др. Народів, 8.

115 звернень стосувались роботи КП «Луцькводоканал». Працівники підприємства ліквідували пориви водопроводу на вул. Ковельській кут Набережної, Кравчука, 26а, Конякіна, 5, Федорова кут Конякіна, Сільській, 8, Ярощука, 25, просп.Відродження, 50, Львівській кут Трутовського, бульв. Др. Народів, 8а.

103 повідомлення стосувались несвоєчасного вивозу твердих побутових відходів, пластикової тари та прибирання біля контейнерів після вивезення сміття. Вказані повідомлення передано на виконання в ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Стосовно відсутності зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій надійшло 54 дзвінка. За цей період було відновлено освітлення на вул. Підгаєцькій, 38; Гордіюк, 10; Прасолів, 17; Станіславського кут Бенделіані; просп. Відродження, 47; Соборності, 13б. Щодо зупинки ліфтів отримали 35 звернень. У зв’язку з закінченням терміну експлуатації на даний час у місті зупинено 17 ліфтів.

Стосовно вирішення проблеми щодо безпритульних собак, надійшло 12 повідомлень від мешканців з вул. Стуса, 9; Карбишева, 1; П’ятницька Гірка, 11; Митрополита Андрея Шептицького, 34; Львівська, 29; 61; Шевченка біля ПАТ «Електротермометрія», Рівненська за баром «Околиця», які передали в КП «Ласка».

98 дзвінків за цей період передали на опрацювання в департамент муніципальної варти. Вони стосувались порушення правил благоустрою та прибирання територій, проведення земляних та будівельних робіт, зрізання дерев та косіння трави, задимлення повітря, стихійної торгівлі, паркування автомобілів на тротуарах, відкритих колодязів на відомчій каналізаційній мережі, вигулу собак бійцівських порід без намордників та повідків.

62 звернення стосувались роботи маршрутних автобусів. Крім того, ще 16 повідомлень були викликані через неналежний рух тролейбусів у місті та переадресовані в Луцьке підприємство електротранспорту.

13 повідомлень отримали щодо неприємного запаху нечистот, який поширюється в місті, про що поінформовано працівників відділу екології.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської радли Григорій Пустовіт зауважив, що є позитивна тенденція у роботі управління транспорту та зв’язку, адже кількість нарікань від мешканців міста на роботу маршрутних таксі зменшилась. Однак, повністю усунути проблем із перевезеннями ще не вдалося. “Лучани продовжують скаржитися на роботу маршруток, а перевізники знову вимагають підвищення вартості проїзду. На кожне звернення та зауваження повинна бути відповідна реакція”, – наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: