16:02, 23 Жовтня 2018

Лучани скаржаться на відсутність світла і води

Директор департаменту “Центр надання адміністративних послуг умісті Луцьку” Лариса Карп’як інформувала про звернення громадян, що надійшли в групу оперативного реагування “15-80” за період з 24 вересня до 21 жовтня 2018 р. За її словами, за звітний період на адресу міської ради надійшло 1749 телефонних звернень (в середньому 62 за добу), 524 з них, інформаційно-консультативного характеру.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Найбільша кількість дзвінків, а саме 248, стосувалась роботи КП «Луцькводоканал». 24 вересня внаслідок негоди сталось знеструмлення Дубнівської насосної станції, в результаті чого більша частина міста залишилась без водопостачання. Внаслідок цього, ще кілька днів у ранкові та вечірні години не було тиску води на верхніх поверхах будинків.

190 звернень стосувались житлово-комунальної сфери нашого міста. На виконання в ЖКП-2 передали 28 повідомлень; ЖКП-3 – 36; ЖКП-7 – 20; ЖЕК-8 ЖБК – 17; ЖКП-11 – 20; ТзОВ «М.Ж.К.» – 24.

184 дзвінки стосувались відсутності електроенергії в житлових будинках та квартирах. Вказана відсутність викликана як плановими відключеннями так і аварійними. Численні повідомлення про обриви ліній та знеструмлення будинків надходили під час несприятливих погодних умов 24–25 вересня. Всі аварійно-ремонтні роботи були виконані працівниками Луцької міської філії ПрАТ «Волиньобленерго».

Щодо роботи ДКП «Луцьктепло» надійшло 133 звернення. Внаслідок виконання аварійно-ремонтних робіт було зупинено котельні на вул. Вороніхіна, 15, Задворецькій, 13 та бойлерні на вул. Арцеулова, 3в; Ветеранів, 17; Конякіна, 37б; Січовій, 3а; Богомольця, 2д; Бенделіані, 1е; Вавілова, 6; просп. Молоді, 5; Соборності, 19б. Вказане відключення призвело до тимчасової відсутності холодної та гарячої води в помешканнях лучан.

Щодо відсутності зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій надійшло 80 дзвінків. За цей період відновили освітлення на вулицях Гордіюк, 45; Селищній, 10б; Гнатюка, 13; К.-Карого кут Декабристів; Затишній, 10; Героїв УПА, 78, 139; Короткій, 7; Лесі Українки, 52; Черняховського, 8; Г.-Артемовського, 25; Хотимській, 7; Набережній, 8а, 10; Коперника, 1; Балакірєва; Прилуцькій.

54 повідомлення передали на виконання в ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» та стосувались несвоєчасного вивозу твердих побутових відходів, пластикової тари та прибирання біля контейнерів. Продовжують нарікати лучани на недотримання графіків вивозу сміття.

25 звернень переадресовані на виконання в ПАТ «Волиньгаз». У зв’язку з виконанням ремонтних робіт припиняли газопостачання в будинках на вул. Сенаторки Левчанівської, 7 та Л. Українки, 57.

Стосовно вирішення проблеми щодо безпритульних собак, надійшло 16 повідомлень від мешканців з вул. Карбишева, 1; Щусєва, 27; Рівненській, 78; Володимирській, 99, 103; Бенделіані, 1, 1а; Наливайка, 14; П’ятницької Гірки, 11; Львівської біля АС №2. Вказані заявки передано в КП «Ласка». Варто зауважити, що деякі адреси повторюються неодноразово.

Щодо зупинки ліфтів отримали 11 звернень. У зв’язку з закінченням терміну експлуатації та проведенням капітального ремонту, зупинено 9 ліфтів.

74 звернення стосувались роботи маршрутних автобусів. Нарікали лучани на відсутність рейсів, особливо в ранкові та вечірні години й у вихідні дні, великий інтервал та недотримання графіків руху, порушення водіями правил дорожнього руху та відмову їхати до кінцевих зупинок, брудний стан автобусів, неможливість відслідкувати рух по системі МАК на маршрутах № 1; 2; 3; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 17; 17а; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27а; 28; 29; 47.

Варто зазначити, що з 13 жовтня почали надходити нарікання мешканців будинку на вул Ковельська, 18 на потужне звучання музики в нічний час в закладі “Mogo Hall”, який відкрився поряд.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що під час ремонту двору на вулиці Конякіна працівники “Луцькавтодору” виконали свою роботу неналежним чином, ще й залишили після себе багато сміття. Він навів приклад вулиці Винниченка, де бруківка вкладають якісно.

“Недоліки у ремонтних роботах на вулиці Конякіна повинні бути усунуті”, – наголосив він.

Також Григорій Пустовіт не оминув увагою питання заборгованості КП “Луцькводоканал” перед ПрАТ “Волиньобленерго”. Як пояснив заступник директора КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк, заборгованість обумовлена тим, що тариф на послуги підприємства визначає держава, тобто НКРЕКП, на відміну від інших українських міст, де органи місцевого самоврядування мають можливість самостійно формувати тарифи. Таким чином, у складі діючого тарифу вартість електроенергії становить понад 40 %. А оскільки у 2018 році двічі відбулося зростання вартості послуг з електропостачання, виникла різниця у тарифах й накопичилася заборгованість, яку мала б відшкодувати держава. Тому наразі ведуть переговори із ПрАТ “Волиньобленерго” із врегулювання ситуації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: