10:16, 11 Травня 2019

Лучани просять пустити більше транспорту в Гаразджу. ФОТО

У Луцьку керівників міста просять спрямувати додаткові маршрутки до села Гаразджа.

Про це написав у групі «Луцьк то є Луцьк» у «Фейсбук» Юрій Тонконоженко.

«Шановні керівники міста! Прошу звернути увагу! Маршрутка 230 а (Луцьк-Гаразджа) початкова зупинка біля автостанції. Люди наперед займають чергу, щоб доїхати до с. Гаразджі, а таких зупинок в місті по маршруту прямуваня декілька. Старі люди, які їдуть по справах, залишаються чекати наступного автобуса, а він через 2 год. і не факт, що вони на нього сядуть», — йдеться у дописі.

Як зазначає чоловік, то Гаразджа влітку перетвориться на місце відпочинку лучан і гостей міста. В селі знаходиться дитячий табір «Сонячний», декілька дачних масивів, а добратися людям важко.

«Тролейбуси в напрямку Гаразджі відмінили, і це 21 століття. Дуже прошу Вас спрямувати додаткові маршрутки до с. Гаразджа», — зауважує дописувач.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: