17:44, 24 Липня 2018

Лучани продовжують скаржитись на відсутність світла і на сміття

Сьогодні, 24 липня, під час оперативної наради обговорили звернення громадян, що надійшли в групу оперативного реагування “15-80” та інтерактивну платформу “Відкрите місто”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Відтак, під час звіту директора департаменту “Центр надання адміністравтивних послуг у місті Луцьку” зазначили, що за період з 8 до 22 липня 2018 року на адресу міської ради надійшло 979 телефонних звернення, з яких 254 – інформаційно-консультативного характеру. 22 дзвінки стосувались роботи КП “Луцькводоканал”, 115 – житлово-комунальної сфери міста, 18 – ДКП “Луцьктепло”, 229 звернень стосувались відсутності електроенергії в житлових будинках, 17 – зовнішнього освітлення вулиць.

Окремо посадовці відзначили 30 повідомлень щодо невчасного вивозу твердих побутових відходів, пластикової тари та прибирання біля контейнерів ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс”.

Продовжуються нарікання на недотримання графіків вивозу сміття, за що секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зробив зауваження керівнику підприємства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: