17:44, 27 Травня 2019

Лучани отримали сигнальні стікери безпеки. ФОТО

Десятки лучан у центрі міста отримали сьогодні «комплекти безпеки громадян», куди входять світловідбиваючі смужки-стікери, які допомагають бути видимими у темну пору доби.

Про це повідомляють патрульні у «Фейсбук».

Патрульні, роздаючи їх, акцентували увагу на дорослих і дітей, які переміщувались з дитячими візками чи самокатами, а також на велосипедах. Цікаво, що більшість людей чули про світловідбивачі і знають про них, однак при собі не мали і не носять.

Крім того, пішоходам пропонували взяти участь у вікторині: за правильну відповідь на запитання про правила дорожнього руху люди отримували цукерку і комплект безпеки.

Діти ж мали змогу виготовити флікери власноруч з Оксаною Коба з Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Наразі більше півтори тисячі дітей виготовили такі світловідбивачі завдяки тісній співпраці з компанією Дмитрук, яка забезпечує наявність спеціальної тканини та канцприладдя для майстер-класів.

Як розповіла інспекторка Olja Shmigel, ця акція з розповсюдження комплектів безпеки є унікальною, адже такі наліпки недорогі, вони легко прикріплюються і повсякчас нагадуватимуть людям про безпеку. Особливу увагу акцентують на дітях і підлітках.

Раніше комплекти безпеки, які складаються з жилетів та манжетів, розповсюдили у школах і дитсадках Луцька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: