14:08, 01 Липня 2018

Лучанам розказуватимуть, як створювати нові продукти і послуги

Щосекунди людство генерує тисячі петабайтів даних. Із них потім необхідно видобувати корисну для себе інформацію. Як в цьому потоці зрозуміти свого клієнта? Мотиви його поведінки та істинні потреби? Із цим допоможе метод дизайн-мислення. Відчути свого клієнта, перейнятися його запитом і відповідно до його глибинних потреб створити насправді потрібний сервіс чи продукт. 

3 липня відбудеться “Smart Meetings” із Олександром Акименком, співзасновником та керівником консалтингової компанії “Yes&Design”.

Тема зустрічі “Як створювати новий продукт чи послугу”. Під час зустрічі поговорять про те, як українському бізнесу застосувати метод вирішення бізнесових та соціальних викликів, який вже активно використовується найбільш прогресивними командами США та Європи.

А саме:

– як з допомогою дизайн-мислення вдосконалити існуючі продукти та зробити їх більш затребуваними;
– як команди можуть створювати інноваційні продукти та сервіси;
– чому дизайн-мислення завойовує популярність в організаціях по всьому світу;
– як до створення інноваційних продуктів і послуг підходять у Стенфорді.

Олександр Акименко поділиться досвідом відвудування класів у школі дизайн-мислення “d.school” Стенфордського університету та розкаже про проекти, до яких йому вдалося долучитися.

Зустріч буде цінною для усіх, хто хоче створювати продукти та сервіси, використовуючи метод дизайн-мислення.

Олександр Акименко ​– співзасновник та керівник консалтингової компанії “Yes&Design”, консультант з впровадження інновацій, випускник програми JSK Fellowship в Стенфордському університеті.

Місце проведення — культурний центр “Passage Interdit” (вул. Набережна, 42). Вартість участі в події — 350 гривень. Початок — о 18:30.

Реєстрація за посиланням. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: