20:19, 08 Жовтня 2022

Лучанам нагадують про заборону паркування авто біля сміттєвих контейнерів

Муніципали нагадують містянам про штрафи за блокування сміттєвих контейнерних майданчиків.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Автовласники, паркування біля сміттєвих контейнерних майданчиків заборонено.

До департаменту муніципальної варти Луцької міської ради постійно надходять звернення, як від мешканців багатоквартирних будинків, так і від самих комунальників щодо переповнених сміттєвих баків, сміття з яких розлітається по всій прибудинковій території. Це є наслідком несвоєчасного вивезення сміття, а все тому, що сміттєвози ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” не можуть під’їхати до контейнерних майданчиків, щоб забрати та вивезти відходи. Їх роботі перешкоджає приватний транспорт, припаркований перед самими майданчиками, або на під’їзді до них.

Такі порушення зафіксували інспектори з паркування в одному з дворів багатоповерхівки на вулиці В’ячеслава Чорновола, 2В.

Нагадуємо водіям, що таке паркування є порушенням п. 15.10 «е» ПДР України, а саме: заборонено стоянку транспортних засобів ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів. За порушення цього пункту є адміністративна відповідальність згідно ч.1 ст. 122 КУпАП, штраф у розмірі 340 грн.

Водії! Будьте взаємоввічливими та відповідальними, не блокуйте роботу сміттєзбиральної техніки», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: