19:35, 03 Вересня 2018

Лучан запрошують на «найкультурнішу» зустріч вікенду

У рамках святкування Дня міста у суботу, 8 вересня лучани зможуть порозмовляти із людьми, які творять основні культурні події у Луцьку. 

Про це повідомляють організатори.

Говоритимуть, зокрема, про мистецькі проекти, фестивалі, зустрічі, які вже вдалося реалізувати у місті, про заходи, яким лучани надають перевагу, і ті, які часто залишаються поза увагою. Під час короткого виступу відомі лучани ознайомлять гостей заходу із своїми проектами, і потім зможуть відповісти на питання у особистій розмові протягом заходу.

Для мешканців міста це унікальна нагода дізнатися більше про людей, що живуть поруч, а також непоганий шанс долучитися до одного з культурних проектів.

Серед учасників «Культурного шейку» – режисерка Руслана Порицька, лицарі із клубу «Айна-Бера», керівниця туристичного клубу «Хорс» Оксана Корсун, художниця Марічка Островська, письменниця Ореста Осійчук, організатори фестивалів «Мандрівний вішак» та «Фронтера», музиканти, дизайнери та багато інших.

Зустріч-розмова із музикантами, літераторами, художниками, дизайнерами, культменеджерами та організаторами «Культурний шейк» розпочнеться о 13:00 у сквері «Зоряний» (вул. Лесі Українки, 24а).

Захід організовує Мистецьке об’єднання «СтендаЛь» спільно з Департаментом культури Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: