22:36, 03 Травня 2019

Лучан запрошують на концерт польської музики

У Художньому музеї міста Луцька відбудеться концерт польської музики.

Про це повідомляє департамент культури Луцької міськради.

Подія відбудеться 7 травня.

Івона Савульськи (сопрано) та Агнєшка Шульц-Бжиска (фортепіано) виконають твори Едмунда Вальтера на слова Марії Конопницької, Казимира Сікорського, Болеслава Валлек-Валевського, Станіслава Вєховича, Яніни Поразінської, Станіслава Навроцького, Станісліва Нововєйського, Проспера Зборовського, Станіслава Монюшко, Леопольда Годовського, Юзефа Венявського.

Довідка:

Івона Савульська – вокалістка та педагог. Народилася у м. Любліні, де навчалася у музичній школі ІІІ ступеня. Музичну освіту продовжувала у м. Лодзь на вокально-акторському відділі Музичної академії. Здобула звання магістра, кандидата та доктора наук. Як солістка дебютувала у філармонії Жешова.

Провадить активну концертну діяльність. Бере участь у престижних концертах та фестивалях (Відень, Ченстохов, Ланьцут, Варшава, тощо). Співпрацювала з такими композиторами як Анджей Нікодимовіч, Павел Лукашевський, Маріуш Дубай, Едвард Пуллаш, виконуючи сольні партії. Має численні записи на радіо та телебаченні Польщі.

Агнєшка Шульц-Бжиска – випускниця Варшавської Музичної академії імені Ф. Шопена (навчалася по класу фортепіано у професора Казимира Гєржода). У 2005 році році закінчила аспірантуру у Музичній академії Варшави.

З 2010 – доктор мистецтвознавчих наук. Нині викладає клас фортепіано у Католицькому університеті ім. Йоанна Павла ІІ та школах Любельщини. Як солістка та артистка камерного ансамблю виступала на сценах у Франції, Німеччині, Словаччині, Мексиці, Аргентині, Україні. В її репертуарі – твори від бароко до сучасності.

Додаткова інформація за тел.: 72-30-75.

Початок — о 17:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: