22:44, 13 Серпня 2021

Лучан запрошують долучатися до патріотичного забігу

28 серпня у Луцьку на Театральному майдані о 10:00 відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!».

Про це повідомляють в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Проведення забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті полеглих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Саме цього дня, під час проведення забігу, кожен учасник вкотре зможе пригадати свого друга чи подругу, брата чи сестру, батька чи матір, чоловіка чи дружину, сина чи доньку, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями. Кожен учасник зможе вшанувати пам’ять полеглих героїв, таким чином подякувавши та висловивши підтримку близьким наших воїнів, об’єднанню ветеранів та діючим військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України, волонтерам та свідомим громадянам, які бережуть цінності української державності та незалежності.

Всі учасники допускаються до участі за умови належної онлайн-реєстрації, яка триватиме до 23.59  24 серпня за посиланням.

У разі виявлення бажання присвятити забіг конкретній особі, потрібно вказати її ім’я, прізвище та по-батькові.

Обов’язково заповнити поле в анкеті «електронна адреса», з метою подальшого надсилання кожному зареєстрованому учаснику листа-повідомлення з номером та ім’ям загиблого, за якого він здійснює забіг.

Програма змагань: Панахида по загиблих учасниках АТО/ООС з покладанням квітів білля стели Героїв Небесної сотні – о 09:00 год.

Забіг проходитиме на дистанції 1,2 км за маршрутом: Театральний майдан – проспект Волі – перехрестя на вулиці Шопена та проспекту Волі – Театральний майдан.

Реєстрація проходитиме з 09:00 год. до 09:55 год.

Місце для переодягання: в приміщенні Обласної бібліотека для юнацтва (вул. Волі 2).

Старт о 10:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: