11:09, 14 Травня 2021

Лучан запрошують до участі у міському конкурсі читців «ЛеЛіра»

В рамках заходів з відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки в Луцьку відбудеться міський конкурс читців «ЛеЛіра».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини видатної української поетеси Лесі Українки, виявлення обдарованої молоді, сприяння формуванню високого рівня читецької виконавської майстерності.

До участі у конкурсі запрошуються мешканці Луцької міської територіальної громади: діти, учнівська молодь, студенти середніх та вищих навчальних закладів, аматори художнього слова.

Ознайомитись з детальним положенням та отримати анкету учасника можна на фейсбук-сторінці Мистецький салон «Лесина світлиця», або написавши за електронною адресою LеLira@gmail.com.

Телефони для довідок: (093) 417 74 78; (050) 610 27 39.

Заявки приймаються до 3 листопада.

Конкурс відбуватиметься в один тур 13 листопада в приміщені мистецького салону «Лесина світлиця», за адресою вул. Драгоманова 23 (Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку).

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації та посилення карантинних обмежень конкурс відбуватиметься у форматі онлайн.

До участі прийматимуться відеозаписи виступів учасників, відзняті спеціально для конкурсу, які не використовувалися раніше та були надіслані на електронну адресу конкурсу не пізніше 3 жовтня. Монтаж відео допускається за умови, що 80 % відеочасу конкурсант буде присутнім у кадрі. Звук та відео повинні бути максимально якісними. Дозволяється зйомка зі смартфону. Титрування не потрібне. Окремо журі врахує глядацьке голосування, яке буде проведено на сторінці департаменту культури Луцької міської ради у «Фейсбук» для вручення диплому «Глядацьких симпатій».

Про можливе перенесення конкурсу у формат онлайн учасників поінформують окремо.

Організатори конкурсу: департамент культури Луцької міської ради та Волинська обласна громадська організація «Нова Перспектива».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: