23:10, 02 Квітня 2020

Лучан закликають брати участь в конкурсі «Писанковий дивосвіт»

Захід організовують у форматі онлайн.

Про це йдеться на веб-сайті Луцької міськради.

Положення про проведення конкурсу Великодньої писанки в режимі онлайн:

«Писанковий дивосвіт»

І. Загальні положення

1.1. Міський конкурс Великодньої писанки «Писанковий дивосвіт» проводиться в режимі онлайн (у зв’язку з упровадженим карантинним режимом через пандемію коронавірусу).

Організатори – департамент культури у зв’язку з карантином Луцької міської ради та комунальний заклад «Луцька художня школа» (далі – Конкурс).

ІІ. Мета

– сприяння розвитку писанкарства, збереження національних традицій народного мистецтва писанкового розпису,

– утвердження національних Великодніх традицій, залучення дітей до вивчення та популяризації унікальної традиційної української писанки, виявлення і підтримка творчо – обдарованих дітей,

– активізація творчої діяльності дітей в умовах карантинного режиму.

ІІІ. Умови конкурсу

3.1. До участі в Конкурсі запрошуються діти віком від 8 до 18 років.

3.2. На Конкурс подається фотознімки не менше 3-х писанок одного автора, виконаних у традиційній манері (восковий розпис, фарбування природними або хімічними барвниками), допускається використання інших технік виконання (травлення, шкрябання та інше), які будуть оцінюватись як інші номінації.

3.3. Роботи на конкурс повинні бути сфотографовані в 2-х, 3-х ракурсах, для максимального вираження композиції. Роботи повинні бути авторськими. До них додаються відомості про автора: прізвище, ім’я, рік народження, навчальний заклад, викладач, домашня адреса, контактний телефон. Фотографії робіт з інформацією висилаються на електронну адресу Луцької художньої школи hud.shkola@gmail.com. Телефони для довідок: (099)2371342 – Салинська Людмила Аркадіївна, (050)8842301 – Заславська Наталія Володимирівна.

3.4. Фотографії робіт для участі в Конкурсі приймаються до 16 квітня 2020 року.

ІV. Журі конкурсу

4.1. Оцінка робіт учасників Конкурсу проводиться в дистанційному режимі за результатами голосування членами журі, до складу яких входять фахівці з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Визначення переможців

5.1. Результати Конкурсу будуть оголошені на сайті Луцької міської ради та департаменту культури, а також на сторінках департаменту культури та Луцької художньої школи у соціальній мережі facebook.

5.2. Переможці Конкурсу будуть відзначені спеціальними відзнаками після завершення карантинного режиму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: