14:40, 31 Травня 2019

Лучан закликали поважати права дітей

“Світ дитинства, захищений правом”. Саме під такою назвою, 29 травня 2019 року, у Волинській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки проходив правопросвітницький захід із нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляє прес-служба Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Захід організували постійні партнери – Головне територіальне управління юстиції у Волинській області, адміністрація книгозбірні, Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області. Долучилися до його проведення і фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Учасники заходу акцентували увагу на вагомості відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Адже це – ще одна можливість нагадати суспільству про необхідність дотримання поваги до прав дитини, важлива умова для формування гуманного суспільства. Саме цього дня суспільство закликає зупинити домашнє насильство, проводить освітні кампанії для дітей про те, куди вони можуть звернутися у разі порушення або ж обмеження їхніх прав.

Варто зазначити, що під час інформаційно-правової години відбулось відкриття виставки Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я МАЮ ПРАВО!”, ініційованого Міністерством юстиції України. Маленькі художники, вихованці мистецької студії “Соняшник” (керівник – Лариса Чубай) , презентували власні творчі роботи на тему “Права людини очима дитини”.  Усі художні твори, більш ніж унікальні. У кожному малюнку – і глибина, і сила, і душа, і… право. Право на життя, на сім’ю, на любов, на відпочинок, на мир…

Коментуючи подію, директор Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Наталія Смолярчук підкреслила, що кожна дитина має право на повагу до своєї честі та гідності, на захист від насильства, на повагу до свого приватного життя та закликала маленьких українців бути уважними до захисту своїх прав і захищати їх у разі порушення, звертаючись до центрів з надання правової допомоги.

На завершення заходу фахівці системи БПД Волині поширили серед присутніх буклети “Твої права – твій надійний захист”, а також паспорти прав дитини із контактними даними найближчого місцевого центру з надання БВПД.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: